+48 666 383 424

Aktualne oferty:

Recepcjonistka

Poszukujemy miłej, energicznej, osoby do pracy w recepcji klubu. Mile widziana znajomość branży fitness.

Wymagania:

Trener personalny

Poszukujemy kandydatów rzetelnych i ambitnych, ceniących zdrowy i sportowy tryb życia.

Wymagania:

Instruktor siłowni

Wymagania:

Instruktor fitness

Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć grupowych o różnym charakterze (choreograficzne, wzmacniające, prozdrowotne, sportów walki, taneczne).

Wymagania:

Dział sprzedaży - konsultant

Poszukujemy osoby bystrej i energicznej.

Wymagania:

Zadania:

Jeśli chcesz dołączyć do nas..

Zapraszamy do wybrania stanowiska i przesłania do nas CV na adres mailowy: pracaczechowice@fitnessclub24.pl koniecznie ze wskazaniem w tytule wiadomości stanowiska, na które została wysłana aplikacja. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Fitness Club 24 w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."